Zdravá výživa Ostrava-Hrabůvka – Tisíce čerstvých produktů

Zdravá výživa Ostrava

Zdravá výživa Ostrava – ano, sen se stal skutečností a v červnu roku 2022 jsme otevřeli novou prodejnu s BIO produkty a zdravými (někdy i méně zdravými až hříšnými) potravinami. Na Tlapákové ulici v Ostravě-Hrabůvce nakoupíte: BIO potraviny (i mléčné výrobky, převládá německý sortiment BIO a Demeter produktů), mnoho zajímavého pro celiaky, vegany, diabetiky. Ale také skvělou kosmetiku Sanct Bernhard a další kvalitní značky Soaphoria, Nobilis Tilia, Biorythme a mnoho dalších. Zdravá výživa Ostrava Vám také ráda nabídne pidi chovatelské potřeby – doplňky stravy značek tierlieb a Aniforte obě pocházejí z Německa a zaměřují se na funkční produkty a také, pokud krmíte masem, tak na „barfování“, pokud nevíte o co jde, sledujte náš blog, rádi se k tomuto tématu vrátíme.

Zdravá výživa Ostrava

Sortiment, který u nás nakoupíte:

 • Doplňky stravy předních špičkových výrobců z české republiky i ze zahraničí – podpora imunity, prevence, doplnění vitamínů a minerálů
 • Čaje z celého světa – černé, bílé, zelené, oolong, rooibos, bylinné, ovocné
 • Pestrý výběr káv – instantní, mletá a zrnková káva, náhražky kávy
 • Kosmetiku českou i zahraniční
 • Mouky, kaše, snídaňové müsli, sušenky, krekry, křupky, těstoviny, rýže
 • Dětská strava – kapsičky, přesnídávky, kečupy, koření, nápoje
 • Veganské produkty
 • Produkty pro celiaky
 • Produkty pro diabetiky
 • Výživa a podpůrné prostředky pro ty, kteří chtějí nebo musí zhubnout – koktejly, spalovače tuku, nízkosacharidová strava (Low Carb), a pod.
 • Široký sortiment a podpůrné prostředky pro sportovce (proteiny, spalovače, před sportem, po sportu, regenerace), a pod.
 • Přírodní cukry, sladidla, erythritol, xylitol, stevia, slady, sirupy
 • Přírodní 100% šťávy, limonády
 • Paštiky, pomazánky, žitné chleby, suchary
 • Mořské řasy, miso, sójové omáčky z Japonska, umeocet
 • Polévky, hotová jídla, koření, konzervovaná zelenina, kečupy
 • Čokolády a bonbóny – pestrý výběr, pro děti, bez mléka, vegan
 • Sušenky z kvalitních surovin
 • Velké množství BIO potravin z celého světa!
 • pro zvířata nejen při BARF – tierlieb a Aniforte, kvalitní produkty z Německa
 • a mnoho a mnoho dalšího… 🙂

Zdravá výživa Ostrava sortiment BIO a zdravých potravin neustále rozšiřuje. Hledáme zajímavé dodavatele, dáváme na Vaše tipy a doporučení 🙂

Jaké značky nabízí Zdravá výživa Ostrava?

Vlajkovou lodí jsou produkty Kräuterhaus Sanct Bernhard KG – přes 700 produktů této skvělé německé značky. Přírodní doplňky stravy, kosmetika, čaje z celého světa, bonbóny jako za dob našich babiček, BIO a zdravé potraviny, produktová řad pro sportovce Sport, široký sortiment pro čtyřnohé miláčky tierlieb. Historie Sanct Bernhard sahá až do roku 1903 a my jsme výhradní dovozci do České republiky této skvělé a hlavně účinné značky.

Výrobky bio*nebio z České republiky – rozsáhlý a kvalitní sortiment toho nejlepšího co může na poli BIO existovat. Většina produktů není jen v BIO kvalitě, ale také v kvalitě demeter, což je jednoduše řečeno ještě přísnější BIO produkce.

Samé dobroty...

U bio*nebio nakupujeme výrobky Rapunzel (velmi rozsáhlý sortiment v BIO kvalitě), Berchtesgadener Land (chlazené mléčné výrobky), Beutelsbacher (BIO nápoje, džusy, šťávy), Pema (celozrnný žitný chléb, včetně bezlepkového rýžového, velmi chutného chleba), Ökovital (bonbóny nejen pro děti v BIO kvalitě – medvídci želatinoví i bez želatiny, čokoládové „lentilky“ s přírodními barvivy, bohatý sortiment, vybere si opravdu každý!).

Chutné a kvalitní mléčné výrobky z německé mlékárny. Vyzkoušejte BIO mléko od volně se pasoucích krav v horském prostředí...

Dále Leeb – výborné mléčné výrobky kozí a ovčí v BIO kvalitě, Ovko slovenská společnost, která se zabývá dětskou výživou přes 40 let, Solé – španělský výrobce BIO čokolád, Ájurvédské čaje Yogi Tea, u nás najdete široký sortiment těchto výborných kořeněných čajů.

Výrobky PROBIO – český výrobce biopotravin, který je na trhu od roku 1992, nabízí nejširší sortiment BIO potravin v České republice. Mouky, kaše, výborné a chutné polotovary a mnoho dalších zdravých potravin. Probio zpracovává staré tradiční obiloviny, na které si už možná ani nepamatujeme…

Výrobky Sunfood VM – český výrobce a dovozce potravin z Japonska. Kouzelný sortiment pro vegany. Řasy, ume produkty, misa, sójové omáčky, ale také výborné a originální japonské čaje. Dále obilné sirupy a slady jako náhrada za běžné cukry. S mnohými potravinami jsme se ještě nesetkali, ale určitě to napravíme 🙂

Výrobky MycoMedica – česká společnost, která vyrábí „houbičkové výrobky“. Jedná se o vitální (kdysi medicinální) houby, které se užívají v Tradiční čínské medicíně a jsou velmi přínosné pro naše zdraví. V sortimentu také naleznete tinktury a přírodní kosmetiku.

Výrobky Ekomedica – další česká společnost, který vyrábí různé přírodní šťávy a doplňky stravy. Kdybych měla vybrat jeden produkt z této společnosti, tak šťáva z červené řepy, chutná nám všem a je plná prospěšných složek.

Výrobky Nobilis Tillia – vyrobeno v České republice v souladu s přírodou. Přírodní a certifikovaná BIO kosmetika, kde najdete jen složky, které Vaší pleti neublíží.

Výrobky Biorythme – menší česká společnost, která vyniká svými přírodními produkty, ty nám pomáhají každý den, přírodní deodoranty a přírodní krémy. Produkty jsou založeny na dražší základní ingredienci a to kakaovém máslu. Většina produktů je vhodná i pro vegany.

Výrobky Soaphoria – slovenská společnost, která vyrábí přírodní kosmetiku, není to sice BIO certifikovaná kosmetika, ale všechny produkty jsou z přírodních složek, v BIO kvalitě a dopřávají naší pokožce přírodní výživu a naší mysli voňavý prožitek a hebký pocit z každého kosmetického kousku. Mnoho veganských produktů.

Vega Provita – další česká společnost, která se zaměřuje na zdravou výživu. Spousta zajímavých produktů, které možná ani neznáte 🙂

Další prodávané značky – Prom-In, Survival, Nomina, Sunfood, Amylon, Ekomedica, Čokoládovna Troubelice, Aromatika, Damodara, Nominal, Grashoff, La Mére Poulard, Little’s, Kaumy, Mixit, Severka, Pangea Tea – Růžová čajovna, Kávoviny (i méně známé „cikorky“), Kyosun, Herba Medicus, Nutripa, Ochutnej ořech, Country Life, Natu a desítky dalších…

Na prodejně si můžete vyzvednout balíčky společností GLS, UPS, balíčky s osobním odběrem z eshopu Dumbylinek.cz (jednoduše si v klidu domova objednáte z našeho eshopu a vyzvednete si na prodejně zdarma, bez poplatku) a také nově Vaše objednávky BIO košíku z eshopu Bionebio.cz (zde si objednáte a Bio*nebio Vám zaveze Vaši objednávku včetně chlazených výrobků k nám na prodejnu každý týden ve čtvrtek).

Zdravá výživa Ostrava je tady pro Vás každý pracovní den od 10.00 do 18.00 hod.

Doufáme, že Zdravá výživa Ostrava se stane velmi oblíbenou a navštěvovanou prodejnou, máme krásný sortiment, vybere si určitě každý, i když to už musíte posoudit sami…

A také doufáme, že budete s výběrem produktů spokojení…
Přejeme Vám krásné a klidné dny.


Kde nás najdete?

Tramvaje: zastávka Josefa Kotase nebo Hrabůvka, Poliklinika
Autobus: Hrabůvka, Poliklinika

Zhruba 400 m od TRAM/BUS po ulici Tlapákova nebo mezi ulicemi Tlapákova a Františka Hajdy, autem po Tlapákové ulici mezi „alejí“ stromů, druhá odbočka vlevo (zhruba 300 m od hlavní silnice), uvidíte malé parkoviště, kde můžete zaparkovat. Na mapce se můžete přesně podívat, kde se nacházíme.

Kde nás najdete? Podívejte se na mapku, je to jednoduché. Kousek za Venuší, kdysi zde bývalo sklenářství...

Souřadnice GPS
49°46’54.640″N, 18°15’32.843″E

Těšíme se na Vaši návštěvu 🙂
Vaše Zdravá výživa Ostrava


Prodejnu Zdravá výživa Ostrava a eshop Dumbylinek.cz provozuje společnost Klasik ČR, spol. s r. o, – výhradní dovozce značky Kräuterhaus Sanct Bernhard KG a Herbafit.