Silné srdce i dostatek energie zajistí Koenzym Q10

Silné srdce i dostatek energie zajistí Koenzym Q10

Podle posledních průzkumů je každodenní únava, stres, příliš vysoké pracovní zatížení a s tím spojená zvýšená náchylnost k onemocnění organismu jedním z hlavních problémů více jak třetiny Evropanů. Ani Češi na tom nejsou lépe. A s přibývajícím věkem se tyto problémy většinou stupňují. To ohrožuje správnou funkci srdečního svalu a nahrává vzniku volných radikálů v těle. Jak ochránit svoje srdce a celý organismus před volnými radikály, dodat tělu energii a zpomalit proces stárnutí buněk v celém těle? Třeba pomocí Koenzymu Q10.

Co to je Koenzym Q10?

Koenzym Q10, známý také pod názvem ubichinon, je látka podobná vitamínům. Někdy bývá označována jako vitamín Q. Je obsažen v téměř každé buňce lidského těla, ale s přibývajícím věkem postupně ubývá. Hraje důležitou roli při tvorbě energie, vstupuje totiž do mitochondrií buněk, kde se vyrábí energie z jídla. Mitochondrie tvoří 95% veškeré energie v lidském těle, jsou to takové malé továrny na energii. Největší množství koenzymu Q10 se vyskytuje v játrech, ledvinách a srdci, orgánech, které potřebují hodně energie pro správné fungování. Existenci koenzymu Q10 objevil britský biochemik Peter Mitchell, který objasnil jeho důležitou roli v lidských buňkách. Za svůj objev byl odměněn Nobelovou cenou.

Proč je koenzym Q10 v těle tak nepostradatelný?

Často bývá koenzym Q10 označován jako přípravek proti stárnutí. To je jistě pravda, ale koenzym dokáže ještě mnohem víc, než jen zpomalit proces stárnutí buněk celého lidského těla. Je nepostradatelný při tvorbě energie v těle. Pomáhá tvořit energii pro správné fungování orgánů a bez něj nejenže cítíte nedostatek energie, ale při větším nedostatku může dojít až k poruchám funkce srdce či problémům s imunitou. Navíc je tato látka silným antioxidantem, který dokáže neutralizovat volné radikály, které ničí buňky v organismu.

V čem všem nám může pomoct?

Pro lidské tělo je koenzym Q10 naprosto nezbytný. Jeho nedostatek rychle pocítíte. Jste – li unavení,Koenzym Q10 přírodního původu, výborná čistota a kvalita. Výrobce Kaneka Japan. chybí vám vitalita, máte problémy s koncentrací, jste vystaveni dlouhodobému stresu nebo máte namáhavou práci, může vám pomoct právě koenzym Q10. Také při sportu můžete pocítit jeho nedostatek, dodává totiž energii svalovým vláknům.

Podporuje srdeční činnost, chrání srdeční buňky před útoky volných radikálů a udržuje produkci energie a s tím i zdravé a výkonné srdce, které dokáže pracovat na plný výkon. Pokud máte zvýšenou hladinu cholesterolu a užíváte léky na její snížení, statiny, dochází ve vašem těle k úbytku koenzymu Q10, protože právě statiny brání jeho tvorbě. Dokáže pomáhat i při problémech s dásněmi, alergiemi a jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních.

Kde ho získat?

Koenzym Q10 se běžně nachází v potravinách, jako jsou hovězí maso, ryby, luštěniny, brokolice, sója, olivový olej, vejce či mléčné produkty. Zhruba do 30. roku věku dokáže tělo bez problémů koenzym Q10 zpracovávat a při správné životosprávě ho máme dostatek. Po 30. roku se ale začne jeho hladina v těle snižovat a pro správnou funkci těla je potřeba ho doplňovat.

Naštěstí máme na trhu širokou nabídku přípravků.  Nejkvalitnější koenzymy Q10 jsou čistě přírodní produkty, které jsou vyráběny procesem kvašení (nabízíme čistě přírodní produkty, nejvyšší čistoty a kvality Kaneka Japan). Předtím, než tělo může využít koenzym Q10, musí být metabolizován na svou biologicky aktivní formu ubiquinol. Chcete – li, aby tělo lépe a rychleji vstřebalo koenzym Q10, kupte si tuto jeho bioaktivní formu. Tu tělo nemusí nadále přeměňovat a může ji ihned plně využít.


Hledáte kvalitní Koenzym Q10 nebo Ubiquinol? Přírodní Koenzym Q10 a Ubiquinol nejvyšší kvality a čistoty (Kaneka Japan) za výborné ceny přímo od dovozce. Koenzym Q10 – Kaneka je přírodí forma koenzymu Q10 totožná s koenzymem Q10, který produkuje naše tělo. S přibývajícím věkem se produkce koenzymu Q10 snižuje. Koenzym Q10 je vhodný nejen pro seniory, ale také pro sportovce či osoby v rekonvalescenci.
https://www.dumbylinek.cz/486/koenzym-q10-a-ubiquinol

Pokud byste potřebovali s výběrem Koenzymu Q10 nebo Ubiquinolu pomoci, určitě nás kontaktujte, rádi vybereme pro Vás ten nejvhodnější.