Zajímavosti ze světa Argininu

Arginin je nepostradatelnou aminokyselinou v těle. Společně s dalšími aminokyselinami je zapojen do celkové struktury proteinů. Jeho úbytek a nedostatečné tvoření může zapříčit řadu chorob a postižení. Co je však z pohledu této moderní doby podstatné, je jeho pozitivní vliv na potenci mužů. Nejednoho muže po třicítce dostihla nemilá událost, kdy si musel přiznat, že to co se dělo na jeho těle vzrušením před několika lety, je dnes velmi chabé a neochotné k velkým a dlouhým výkonům.

Naštěstí byl objeven blahodárný účinek a vliv L-Argininu, který se snaží díky zvýšenému množství oxidu dusičného zvýšit erekci penisu. Potom už neplatí žádná flustrace pro muže. Jejich výkonnost se tak může dostat na stejnou úroveň jako před léty. To má pochopitelně podstatný vliv i na celkovou pohodu a duševní vyrovnanost.

Nastartujte skvělý erotický zážitek s Argininem!

A aby to bylo ještě více zajímavější pro mužské protějšky (ženy), Arginin zvyšuje počet a pohyblivost spermií.

Výčet by nebyl úplný, kdybychom neuvedli, že Arginin způsobuje u žen zvýšenou sexuální vzrušivost. Tady není už co dodat! Snad jen koupit, užívat a očekávat splnění představ! *Doporučení – pokud budete užívat ARGININ jako stimulant erekce, doporučujme užít 1 kapsli 1-2 hodiny před plánovaným aktem.

Navíc, muži si velice oblíbili účinky L-Argininu a to zejména pro jeho další schopnost, transportovat a uchovávat dusík ve svalové tkáni. Odborné studie v tomto ohledu ukazují, že v důsledku toho může docházet ke zvýšené produkci růstového hormonu a tím zvětšování svalové hmoty.

Kdo by nechtěl mít svaly jako slavný Rambo nebo Terminátor. Zřejmě každý, ale ne každý je ochoten tomu věnovat velké množství času v posilovnách a užívat anabolické přípravky, které v některých případech mohou mít negativní dopad na celkové zdraví. Nezoufejte, k tomu vám může napomoci L-Arginin. Jediné co je rozdílné je množství přijímaného Argininu, který je pro každého jednotlivce různorodý.
*Doporučení – pro nárůst svalové hmoty a stimulaci růstového hormonu, je důležité užívat Arginin vždy na lačno, těsně po ukončení tréninku nebo 30-60 minut před jeho započetím.

Ovšem rozhodně neočekávejte zběsilý nárůst svalů, to není hlavní předností Argininu, ta byla popsána výše a směřuje spíše ke správnému prokrvení a zvýšení erekce penisu a množství spermií. K růstu svalů se však hodí, navíc stimuluje tvorbu kolagenu v chrupavkách a tak chrání vaše klouby, což jej činí jedním z mála mezi fitness suplementy.

Arginin také chrání!

Arginin však není dobré podceňovat ani jako stimulant imunitního systému. V případě infekce těla způsobuje snížení leukocytů. Je rovněž protisrážlivým prostředkem, který omezuje shlukování krevních destiček. Reguluje krevní tlak, obnovuje elasticitu cév, napomáhá udržovat optimální funkci kardiovaskulárního systému, snižuje riziko aterosklérózy. Zvyšuje také průtok krve v těle a napomáhá prokrvení periferních části těla.

Arginin 500 mg 150 kapslí – doplněk stravy vhodný pro muže i pro ženy

Arginin má pozitivní dopad i na brzlík tzv. Tymus – hlavní imunitní žlázu, kterou chrání před věkovou involucí (stárnutím). Arginin vytváří sloučeniny, které jsou nezbytné pro tvorbu svalové energie, včetně kreatinfosfátu. Chrání i játra a to tak, že přeměňuje hlavní jaterní toxin amoniak (čpavek) na obyčejnou močovinu. Prostřednictvím oxidu dusíku, přenáší nervové vzruchy v mozku, odborně řečeno neurotranmitéry. To má pozitivní vliv na dlouhodobou paměť, správnou koordinaci pohybu a činnost zažívacího traktu.

Arginin se dokázal etablovat i v oblasti snižování podkožního tuku a to díky svým kombinovaným schopnostem. Odborné studie ukazují, že při denní dávce 500 mg l-argininu dochází ke spalování podkožního tuku.

A co říci závěrem? V poslední době se Arginin jako doplněk stravy dostává do popředí zájmů nejen v oblasti zvýšení potence, ale také u sportovců a kulturistů, kteří očekávají rychlou regeneraci svalů, nárůst svalové hmoty, prokrvení a zvýšení imunitní kondice. Nenechejte se však zmást různými výrobky, které obsahují arginin v tak malém množství a kvalitě, že vám vlastně ani nezaberou.

Arginin 120 kapslí obsahuje vysokou dávku 500 mg v jediné kapsli! Nakupujte prověřenou Německou kvalitu. Naše výrobky jsou pod laboratorní kontrolou a jsou vyráběny v souladu s Evropskou normou 13485 DIN EN, navíc výrobní závod pracuje pod přísnou Německou certifikací ISO.